Ortak Gelecek Liderleri Programı başlıyor

Merhabalar,

Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği olarak yeni dönemde Ortak Gelecek Liderleri programını açıyoruz! Düzenli aralıklarla yapılacak olan eğitim çalışmalarına, 19 Ekim Çarşamba günü düzenleyeceğimiz lansman ile start vereceğiz.

Sen de sivil toplumun gücüne inanıp bu alanda kariyer yapmayı hedefliyorsan ve proje yönetimi ile idare/koordinasyon konuları ilgini çekiyorsa programımıza katılmak için başvurabilirsin. Programımız boyunca; sivil toplum yönetim alanlarını ilgilendiren birbirinden farklı ve zengin eğitim başlıkları, alanında uzman kişilerce incelenecektir.

22-23 Ekim tarihlerinde ilki düzenlenecek olan eğitim serileri şu tarihlerde devam edecektir: 5-6 Kasım, 19-20 Kasım, 26-27 Kasım, 3-4 Aralık. Programımızın kapanışı ise sivil toplum ve medya alanlarından uzmanların katılımıyla 7 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek bir resepsiyonla gerçekleşecek.

Programımız ücretsiz olup eğitimler Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği’nin İstanbul, Beyoğlu’ndaki ofisinde gerçekleşecektir. Daha fazla bilgi almak için, ortakgelecekliderleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.