Uyuşmazlık Çözümü Becerileri Eğitimi 13-14 Haziran 2015

 

afis 2

Eğitmenler: Tunç KaraçayElif Kalan


Eğitim Adresi

Ortak Gelecek için Diyalog Derneği  Ofisi:

Firuzağa Mah. Hayriye Cad. Cezayir Çıkmazı Zeki Paşa Apt. No:4 Daire:4 Beyoğlu İstanbul

Sorularınız için: 0212 243 59 63 no’lu telefondan ve etkinlik@ortakgelecek.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Gerek günlük hayatınızda gerek iş yaşamınızda iletişim halinde olduğunuz insanlarla sorun yaşamamız kaçınılmazdır. Uyuşmazlık dediğimiz olgu toplum içinde yaşayan insanlar için kaçınılmazdır. Kaldı ki uyuşmazlıkları kaldırmak farklılıkları yok etmektir. Önemli olan uyuşmazlıkları görünmez kılmak değil; onların üstesinden en iyi şekilde gelerek kalıcı çözümler üretebilmektir.

Bu anlamda Sabancı Üniversitesi Uyuşmazlık Analizi ve Çözümü Yüksek Lisans Programı Uyuşmazlık Çözüm Pratiği eğitmenleri olarak birçok saha çalışmasının verdiği tecrübe ile ‘Uyuşmazlık Çözümde Prensipli Müzakere ve Dönüştürücü Arabuluculuk Eğitimi’ ile sizlerle birlikteyiz.

Temel uyuşmazlık yönetimi ve bu çözüm biliminde araç olarak müzakere ve arabuluculuk yöntemlerini katılımcılara aktarıp, kendilerinin deneyimlemeyi hedefleyen bu eğitim sayesinde katılımcılar yeni beceriler elde edecektir. Etkin iletişim, pro-aktif çözüm yönetimi, prensipli müzakere ve kazan kazan disiplini, arabuluculuk anlayışı ve çözüm dili gibi kazanımlar eğitimin amaçladıklarından sadece bazılarıdır.

Eğitim içeriğinde var olan tüm konular uygulamalı olarak sunulmakta, katılımcı tiyatro yöntemlerinden yararlanmakta olup, hayatı temel alan çeşitli simülasyonlarla desteklenmektedir.

Süre: İki gün (12 saat)

Ücret: 300 TL +KDV (Ödemelerinizi Havale,EFT, PayPal ve Kredi Kartı -Garanti Bankası Kredi Kartlarına taksit imkanı vardır- yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından sizinle iletişime geçilecektir.)

Eğitim Tarihi: 13-14 Haziran 2015

Son Başvuru Tarihi: 3 Haziran 2015

Sorularınız için: 0212 243 59 63 no’lu telefondan ve etkinlik@ortakgelecek.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm katılımcılarımıza almış oldukları eğitime dair katılımcı belgesi verilecektir.