Aramıza Katıl

bloggeraraniyor

Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği toplumsal ayrışmanın, ötekileşmenin ve şiddet dilinin hakim olduğu bir Türkiye yerine, çoğulculuğun öneminin bilindiği, bireysel hak ve özgürlüklerin her şeyin temeline  oturtularak tartışıldığı bir Türkiye için çalışma gayretinde olan gönüllü insanların çabasıyla çalışmalarına devam eden bir oluşumdur.

Eğer sen de nasıl bir Türkiye istediğini, düşüncelerini, eleştirilerini,gözlemlerini, nasıl bir gelecek istediğini, gündelik hayatta karşılaştığın ve ‘bunu duyurmalıyım’ dediğin şeyleri insanlarla paylaşmak ve sesini duyurmak istiyorsan Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği Blog Sayfası seni bekliyor!

Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği Blogger’lık ekibinin parçası olmak için tek yapman gereken şey gönüllü olmak ve yazmayı sevmek!

Ekibimize katılmak isteyen veya konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar

blog@ortakgelecek.org’a mail atarak bizimle iletişime geçebilirler. Yazılarını paylaşmak isteyen arkadaşlarımız, blog yazılarıyla birlikte; bir paragraflık kendilerini tanıtan yazılarını, sitede kullanılmak üzere portre fotoğrafını ve paylaşımlar için sosyal medya hesaplarını gönderebilirler