Bağışda bulunarak bize destek olun.

Ortak Gelecek için Diyalog Derneği'ne bağışlarınızla destek olabilirsiniz.

$ usd
0 212 243 59 63
Denizcan Sarı

Denizcan Sarı

Dijital Operasyonlar Koordinatörü
Denizcan Sarı, 28 Haziran 1991’de Aydın’da doğdu. İlköğretimi Aydın Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu’nda tamamlamasının ardından, eğitimine 2005 yılında Aydın Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi’nde devam etti.

2010 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’ne girdi. Lisans eğitimi boyunca sosyal ve toplumsal çalışmalara önem veren Denizcan Sarı, Aydın Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu ile İzmir Kent Konseyi Halkla İlişkiler Çalışma Grubu üyeliklerinde bulundu. Gazetecilik eğitimi süresince kitle fonlaması, vakıf gazeteciliği, siyasal iletişim, spor iletişimi ve dijital pazarlama alanları ile ilgilendi. Kurucusu olarak yer aldığı hepimizmir.com yerel spor iletişimi çalışması ile 3 yıl boyunca spor yayıncılığı faaliyetinde bulunup, TSYD İzmir Şubesi ile ortak projeler üretilmesine katkılar sağladı. Aynı dönemde Üniversiteler Spor Ligi’nde sosyal medya yöneticisi olarak görev aldı. Küresel bir hareket olan Let’s Do It Mediterranean Türkiye’de medya takım liderliği sorumluluğunu üstlendi.

2014 yılı yaz döneminde Turkuvaz Medya’da ve Vidyozz Video Marketing Agency’de staj yaptı. İzmir İtalyan Kültür Merkezi’nde kurumsal iletişim danışmanı olarak görev alan Denizcan Sarı, İzmiritmi Festivali, İtalyan Kültür Baharı ve Kermesse di Pasqua gibi etkinliklerin organizasyonunda çalıştı.

2014 yılı Ekim ayından itibaren Turkuvaz Medya İzmir bünyesinde Dijital İçerik Yöneticiliği görevinde bulundu. Farklı siyasi partilerden milletvekili adaylarına dijital medya alanında danışmanlık hizmeti verdi.

2015 yılının Kasım ayından itibaren Ortak Gelecek için Diyalog Derneği’nde Dijital Operasyonlar Koordinatörü olarak çalışmakta olup, derneğin Doğruluk Payı başta olmak üzere tüm projelerinin dijitial medyada planlama ve uygulama süreçlerini koordine etti. Bu süre içerisinde Altın Örümcek Ödüllerinde 'Sosyal Sorumluluk' alanında derneğin ödül almasında çalışmaları ile rolü olmuştur. 2016 Bahar döneminde 1 ay boyunca Bosna Hersek’in en etkili sivil toplum kuruluşlarından biri olan 'Zašto Ne?’de staj yapmış olup Point Conference 5.0'ın düzenlenmesine katkı sağlamıştır. denizcansari@ortakgelecek.org